Zájezdy > Zahraničí > Mnichov a muzeum BMW 23.3.2025

Mnichov a muzeum BMW 23.3.2025

Návštěva Bavorského sídla, které patří k nejbohatším a nejrychleji se rozvíjejícím městům v Německu. Kromě nádherného historického centra navštívíme také muzeum BMW poblíž Olympiaturm - 162 m vysoké televizní věže tyčící se nad Olympijským areálem.

Co uvidíme:
Marienplatz je největším náměstím v Mnichově a je plné historických budov a památek. Každý den se zde koná slavnostní ceremoniál s figurínami, které představují dějiny Mnichova. Mnichovská královská rezidence je největší palácový komplex v Německu. Nachází se v samém srdci města a nabízí návštěvníkům neuvěřitelný pohled do dějin Bavorska. V rámci volného programu si můžete prohlédnout krásné umělecké sbírky, nádherné interiéry a zahrady - "ochutnávku" lze vidět na plátně u jedné z bran do paláce. Kostel Panny Marie, známý také jako Frauenkirche, je nejvýznamnější kostel v Mnichově. Jeho dvě charakteristické kupole dominují městskému panoramatu. Maibaum viktualienmarkt je rozsáhlé tržiště z 19.století, kde neustále probíhají farmářské trhy a můžete si nakoupit spousty nejrůznějších dobrot a regionálních specialit. Sál polních maršálů je historická budova v centru Mnichova, která sloužila jako místo pro vojenské shromáždění během 2. světové války. Dnes je to turistická atrakce, která připomíná historii Německa. Hofgarten je krásná zahrada v Mnichově, kterou si můžete užít jak v letních měsících, tak i v zimě. Tato zahrada nabízí klidné a romantické místo pro odpočinek a relaxaci.

Hlavní částí odpoledního programu bude návštěva BMW Welt a BMW muzea, které jistě nadchne nejen fanoušky této značky.

novinka v našem sortimentudobrý tip - doporučujeme toto zboží
skladem


cena: 1500,- Kč


Odjezd v 6:00 z Klatov od hradeb (ul. Jiráskova) směr Všeruby/případně Sušice (možnost nástupu na trase podle počtu zájemců), cca v 9:30 , prohlídka města a individuální program do cca 13:30, přejezd na Olympiapark, návštěva BMW Welt a BMW muzea, odjezd z Mnichova cca 17:00, příjezd do Klatov do 21:00

Cena zahrnuje: Dopravu luxusním autobusem, průvodce.
Cena nezahrnuje: Vstupné do muzea BMW (cca 10 Euro)

Na požádání vám sjednáme cestovní pojištění.

Týden před odjezdem obdržíte podrobné instrukce k odjezdu a organizaci akce. Při nenaplnění minimální kapacity výletu bude akce 20 dnů před odjezdem zrušena a peníze vráceny zpět na váš účet.

základní informace
Lokalita

Německo

Doba trvání

1 den

Počet možných účastníků

45

Termín(y) konání

23.3.2025