Jak nakupovat

1. Vyberte si dárek z naší nabídky originálních zážitků z jihozápadních Čech

2. Po zakoupení zážitku vám zašleme voucher s jedinečným vygenerovaným kódem buď přímo na váš email, nebo poštou v dárkovém balení. Vše záleží na vašem výběru. Voucher je platný 6 – 12 měsíců dle data zakoupení. Do kdy je voucher platný je uvedeno v detailu zážitku. U každého zážitku je také uveden podrobný popis s veškerými informacemi včetně adresy místa konání a kontaktu na dodavatele.

U ZAKOUPENÝCH ZÁJEZDŮ (JEDNODENNÍCH I VÍCEDENNÍCH) SE VOUCHERY NEVYDÁVAJÍ, PO ZAPLACENÍ OBDRŽÍTE EMAILEM POTVRZENÍ REGISTRACE NA AKCI.

3. Voucher můžete samozřejmě také darovat. Zašleme vám ho v krásné dárkové obálce. Uvnitř naleznete zážitkový poukaz s jedinečným kódem, který slouží jako vstupenka na zážitek.

Přepravní a dodací podmínky
Voucher zasíláme na Váš e-mail zdarma.
Pokud nemáte možnost si voucher vytisknout, zašleme Vám ho prostřednictvím České pošty v dárkové obálce za poplatek 49,- Kč. Pokud budete chtít zážitek zaplatit na dobírku, přičteme Vám k ceně zážitku částku 109,- Kč (49,- Kč poštovné a 60,- Kč poplatek za dobírku).
Dárkový voucher je zasílán poštou za stejných podmínek jako klasický voucher.
Zásilka s vybranými produkty z e-shopu Vám bude zaslána taktéž prostřednictvím České pošty. Ceny přepravného při platbě předem jsou stanoveny na 49,-Kč. V případě platby na dobírku je pak stanovena cena na 110,- Kč.

Platební podmínky
Vámi vybrané zážitky nebo výrobky můžete uhradit následujícími způsoby:
Platba předem není zpoplatněna, bude Vám účtována pouze doprava. Můžete využít možnosti převodu na náš účet nebo platbu platebními kartami. Akceptujeme karty Maestro, Master Card, Visa.
Dobírka je zpoplatněna částkou 60,- Kč. Tato částka Vám bude připočítána k ceně dopravy.

Čerpání univerzálního zážitkového poukazu

Vlastníte-li Univerzální zážitkový poukaz na určitou částku, můžete si vybrat jakýkoliv zážitek za stejnou nebo nižší cenu z aktuální nabídky na našem webu. Univerzální voucher není směnitelný za peníze a nemůže být využit na zážitek, který překračuje jeho finanční hodnotu. Univerzální voucher lze použít k zakoupení více zážitků (pokud jejich hodnota nepřesahuje stanovenou částku na univerzálním voucheru). Pokud vlastníte více univerzálních poukazů a chcete je sloučit dohromady, abyste mohli vybrat dražší zážitek, kontaktujte nás na emailu info@dckwest.cz nebo telefonním čísle 774 411 097.

Rezervace termínu konání zážitku

Pokud již vlastníte platný zážitkový poukaz a chcete si rezervovat termín konání vašeho zážitku, kontaktujte telefonicky provozovatele zážitku. Kontakt na něj je uveden na zakoupeném voucheru. Poté si s provozovatelem domluvíte termín, který vám bude nejvíce vyhovovat. Před absolvováním zážitku (v den absolvování) předáte poskytovateli jedinečný kód uvedený na zážitkovém voucheru a tím může začít váš den plný dobrodružství.