DCK West - Zážitky u nás

Kam s dětmi o víkendu

Nevíte, kam vzít děti o víkendu? Podívejte se k nám. Jsme zážitková cestovní kancelář zaměřující se na zážitky na Šumavě a Pošumaví pro široké spektrum klientů různých věkový kategorií, zejména ale pro rodiny s dětmi. Nabízíme vyžití v našem regionu, který dobře známe a umíme tedy dobře poradit, doporučit, provést. Kromě toho pořádáme zájezdy pro seniory, či organizujeme školní výlety.

Družstevní cestovní kancelář DCK West prezentující se pod obchodní značkou "Zážitky u nás" vznikla v dubnu roku 2013. Členy družstva jsou převážně drobní podnikatelé z jihozápadních Čech s různě dlouhou zkušeností v oblasti cestovního ruchu. Spojení regionálních podnikatelů do jedné organizace vytvořilo příležitost pro lepší spolupráci a komunikaci s cílem nabízet zákazníkům zajímavé, originální a propojené produkty a zájezdy převážně v jihozápadních Čechách, v Pošumaví.

DCK West, družstvo v současné době působí pouze na území České republiky. Jako jedna z mála českých cestovních kanceláří se orientuje na zážitkovou turistiku pro českou klientelu. Na těchto webových stránkách se můžete seznámit s naší pestrou nabídkou, kterou neustále rozšiřujeme a doplňujeme. Věříme, že budete s našimi produkty spokojeni a budete je dále doporučovat svým známým.

Nechte se zlákat starými řemesly, způsobem života v neporušené přírodě, přijeďte si odpočinout a načerpat energii nebo naopak zažijte spoustu akce a adrenalinu. Možná, že i zde, daleko od exotických destinací, zažijte na vlastní kůži něco netradičního, co se vám vryje hluboko do paměti.

Zákonné pojištění

DCK West, družstvo má zákonné pojištění proti úpadku sjednané u Union pojisťovny, a.s.

Autorská práva

Fotografie, které jsou zveřejněné na našem webu, jsou dodávány poskytovateli zážitků, kteří jsou za ně plně zodpovědní. Za případné škody vzniklé porušováním autorských práv a jiných práv duševního vlastnictví nenese odpovědnost cestovní kancelář DCK West.